ikona-pozice-head_chef

Šéfkuchař – nový hotelový koncept, Železná Ruda

regiony
Do nově se otevírajícího hotelu s velkým potenciálem v krásném prostředí Šumavy, hledáme profesionálního Šéfkuchaře, který pomůže vytvořit nejen vynikající gastronomický zážitek, ale i příjemnou a inspirativní atmosféru. Pokud milujete vaření, máte bohaté zkušenosti v oboru, nebojíte se nových výzev a inovací, pak jste ten pravý kandidát pro nás!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně na všech úsecích (3 kuchaři na směně, 8 lidí v týmu celkem),
  • spolupráce se všemi odděleními, plánování a reporting výsledků,
  • organizace práce, tvorba menu i speciálních nabídek, příprava pokrmů, nastavení standardů,
  • vedení, motivace a podpora týmu,
  • představování nových receptů a technik,
  • skladové hospodářství – zajištění zásobování, komunikace s dodavateli, inventury, materiálová náročnost, optimalizace nákladů a kalkulace,
  • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů na pracovišti,
  • zodpovědnost za celkový gastronomický zážitek hostů,
  • zodpovědnost za kvalitu i dodržování platné legislativy (HACCP, BOZP).

Požadujeme:

  • Min. 5 let praxe na pozici Šéfkuchaře nebo v podobné vedoucí pozici,
  • zkušenosti s vedením kuchyně pro restauraci nad 100 míst (v budoucnu další rozšíření),
  • vynikající znalost české kuchyně,
  • schopnost vytvářet sezónní menu a pracovat s lokálními surovinami,
  • milovníka gastronomie s kreativním přístupem k vaření a prezentaci jídel,
  • schopnost vést, řídit a motivovat tým v kuchyni,
  • zájem o zdokonalování v gastronomii a posouvání sebe a svého týmu kupředu,
  • spolehlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu,
  • profesionální přístup a smysl pro detail,
  • znalost a dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy,
  • nástup nejlépe od 09/2024.

Nabízíme:

  • Odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
  • možnost ubytování a využití firemního vozu,
  • nástup nejlépe od 09/2024,
  • prostor pro nové nápady a inovace,
  • možnost seberealizace a rozvoje,
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • stabilní a motivující pracovní prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.