ikona-pozice-technical_director

← Zpět

Šéfkuchař/ka – řetězec unikátních restaurací, Praha

OBSAZENO
Jazykové dovednosti

S potěšením Vám přinášíme naši čerstvou nabídku a příležitost pro zkušeného Šéfkuchaře, který je připraven podílet se na vývoji úspěšně započatého unikátního konceptu restaurací, kde je hravost propojena s kreativitou a chutí dělat věci jinak. Aktuálně se jedná o vedení a koordinaci dvou pilotních poboček v centru Prahy s objemem přes 1000 jídel denně, v přípravách je expanze do Vídně a Chicaga a v plánu je, mimo jiné, i výroba vlastního piva.

Pro našeho váženého klienta hledáme Šéfa kuchyně s minimálně 10 letou praxí a zkušeností na vedoucí pozici alespoň 5 let. Hlavním úkolem nového Šéfkuchaře bude aktivní pomoc při novém směřování konceptu, nastavení jasných interních systémů, tvorba nového menu s ohledem na požadavky vyšší kvality, kalkulace, kontrola kvality a vyváženosti nákladů. Požadována je i velmi dobrá znalost angličtiny a ochota k cestování v rámci podpory a nastavení konceptu u nových poboček.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o tradiční provoz, kromě kulinářských kvalit, hledáme především Šéfa, který je vysoce organizačně schopný a dokáže koordinovat celkovou přípravu na různých střediscích. Znalost klasiky, ale i přehled v inovativních úpravách masa je vítána stejně jako aktivní přístup k hledání vhodné prezentace pokrmů, kterou si žádá specifický servis.

Nabízíme Vám: jednoznačně volnost a možnost spoluvytvářet nový styl, zajímavou výzvu a vzhledem k plánované expanzi, také reálnou možnost dalšího růstu na pozici Executive Chef pro celou síť restaurací, platové ohodnocení ve výši 50 tis. netto a vysoce odpovědnou práci.

Budeme se těšit na Vaše CV zaslané emailem na job@dream-job.cz a rádi sdělíme bližší info!

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.