Šéfkuchař/ka – hotelový resort, Brno

Nabízíme příležitost pro zodpovědného pana Šéfkuchaře, který by přinesl novou energii a své zkušenosti rád využil při vedení týmu kuchyně oblíbeného 4* hotelového resortu nad brněnskou přehradou. Interiér prošel velmi zdařilou rekonstrukcí a kromě krásných výhledů, nabízí svým hostům i nejvyšší komfort služeb ať už pro relaxaci, aktivní odpočinek, společenské eventy nebo teambuildingy. Resort je součástí silné společnosti, která nabízí dlouhodobou stabilitu i jasné cíle do budoucna.

Náplň práce:
zodpovědnost za vedení a motivaci zaměstnanců kuchyně,
zajištění bezproblémového denního chodu v hotelovém režimu,
dodržování hygienických a bezpečnostních norem (HACCP, BOZP),
tvorba menu a příprava pokrmů, spolupráce na dalším upgradu služeb i nabídky,
příprava rozpisu směn zaměstnanců,
pravidelná kontrola skladových zásob,
nejvhodnější výběr dodavatelů a jednání s nimi,
tvorba cenových kalkulací.

Požadavky:
zkušenosti z šéfkuchařské pozice min. 3 roky,
výuční list a adekvátní přehled v oboru,
pozitivní energie, přirozená autorita, aktivní přístup k práci,
schopnost vést a motivovat podřízené,
zkušenosti s kalkulacemi a tvorbou menu,
spolehlivý přístup a chuť aktivně se zapojit do inovací,
profesionální vystupování a výborná organizace práce.

Co klient nabízí?
dlouhodobou spolupráci, podporu a možnost profesní realizace,
zázemí silné společnosti, motivující finanční ohodnocení na HPP + bonusy,
řadu firemních benefitů – stravování zdarma, příspěvky na sportovní aktivity, na penzijní připojištění, cafeteria, sick days atd.
• nástup dle dohody

V případě, že Vás nabídka oslovila a stále rádi vaříte, budeme se těšit na zaslané CV na job@dream-job.cz Děkujeme!