Šéfkuchař/ka – 4* hotel, Brno

Naším váženým klientem je jedna z nejznámějších a respektovaných domácích hotelových společností s významným portfoliem ubytovacích kapacit po celé ČR. Každému, kdo se připojí do jejích řad, se nabízí nejen silné zázemí, jistota a podpora společnosti, ale především i mnohé možnosti dalšího profesního růstu. Aktuálně hledáme kuchařského profesionála, který by samostatně zastal pozici Šéfkuchaře pro jeden z jejich provozů.Tento brněnský hotel s kapacitou více než 350 pokojů a specifickou lokací nabízí ideální zázemí pro pořádání velkých kongresů, eventů a mnoha dalších společenských akcí s profesionálním zajištěním a dispozičně velkorysým komfortem. Zároveň se hotel těší i velmi dobrému hodnocení hostů a průběžně se zde pracuje na neustálém zlepšování kvality a úrovně i vybavení.

Náplň práce:

Provozně-administrativní agenda, vedení týmu, rozdělení činností, trénink knowhow a motivace kolegů, tvorba nabídek a menu, příprava speciálních akcí, kalkulací a práce s budgetem.

Profil uchazeče:

Hledáme samostatného Šéfkuchaře, který má dost energie a nebojí se velkého provozu, má přehled v F&B obecně, alespoň 10 let praxe a 5ti letou předchozí zkušenost s vedením týmu, umí pracovat pod občasným stresem, dokáže práci ostatních jasně korigovat a mít pod kontrolou, nebojí se výzvy a chtěl by pomoci s rozvojem a zlepšováním služeb celého provozu,podílet se na inovacích a být platným členem managementu hotelu.

Nabízíme:

vysoce odpovědnou práci s širokým rozsahem, možnost realizovat své nápady a ovlivnit zlepšování provozu, podporu silné společnosti, kariérní prostor v rámci společnosti, adekvátní finanční ohodnocení.

Budeme rádi, v případě pokud Vás pozice zaujme za zaslání Vašeho životopisu na email: job@dream-job.cz!