Šéfkuchař – elegantní hotel s tradicí, Praha

Praha

Pro krásný hotel s dlouholetou tradicí v srdci Prahy hledáme zkušeného pana Šéfkuchaře pro vedení menšího týmu. Historie budovy sahá až do 20. let minulého století a prostředí tedy svým hostům nabízí atmosféru prvorepublikové elegance citlivě spojené s veškerým komfortem dnešní doby. Cílíme na zkušeného kandidáta, který stále rád vaří a bude schopen svou praxi zúročit a zajistit společně se svým týmem maximální spokojenost všech hostů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně na všech úsecích (snídaně, bankety, Á la Carte, room service…)
• organizace práce, tvorba menu i speciálních nabídek, dohled nad dodržováním standardů,
• kalkulace, skladové hospodářství, inventury, komunikace s dodavateli, optimalizace nákladů,
• spolupráce se všemi odděleními, plánování a reporting výsledků,
• odpovědnost za kvalitu i dodržování platné legislativy (HACCP, BOZP).

Požadujeme:
5 lethotelovém provozu a zkušenost se samostatným vedením kuchyně,
• vyučení v oboru, komunikativní angličtina, ekonomický přehled a znalost trendů v gastronomii,
vyzrálou osobnost s přirozeným smyslem pro pořádek a pozitivní energií,
• zdravou kreativitu, spolehlivost a chuť být aktivní oporou kolegům.

Nabízíme:
• individuální rozvržení pracovní doby a prostor pro nové nápady,
• adekvátní finanční ohodnocení, zajímavé bonusy,
• zázemí a stabilita hotelu, za kterým stojí silný zahraniční vlastník,
• nekorporátní firemní kulturu, prostředí moderní kuchyně a fajn tým.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: job@dream-job.cz společně s přiloženým CV!