ikona-pozice-head_chef

Šéfcukrář/ka – rodinná cukrárna, Praha

Praha
NOVÉ
Chcete se stát šéfcukrářem týmu rodinné cukrárny, která má ambici být nejlepší cukrárnou v ČR? Máte opravdovou vášeň pro cukrařinu? Jste kreativní a nic nového v cukrařině vám neunikne? Pojďte rozvíjet moderní řemeslo cukrařiny a uvádět na trh nadčasové a ikonické dezerty. Baví vás práce s lidmi? Přidejte se do týmu, předávejte zákazníkům radost a jedinečný chuťový zážitek.

Náplň práce:

  • Vedení týmu celé pražské výroby, organizace práce, kontrola kvality produktů, zajištění kompletních objednávek,
  • ruční výroba dortů, eclairs, makronek, tartalatek a dalších skvělých dezertů na jedné směně,
  • vedení své směny, denní přerozdělení práce, kontrola kvality, zajištění realizace objednávek
a objednávání zboží,
  • podílení se na tvorbě originálních a poctivých receptur ve spolupráci s hlavní šéfcukrářkou,
  • nábor a školení nových cukrářů do týmu,
  • vedení skladového hospodářství výroby.

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti z cukrářské výroby,
  • předchozí zkušenosti s vedením lidí,
  • rád/ ráda se učíte novým věcem a chcete se rozvíjet,
  • zodpovědnost a organizační schopnosti,
  • pracovitost, preciznost, důslednost a cit pro detail,
  • upřímnost, přímou komunikaci,
  • péči o čisté profesionální prostředí.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení,
  • rozvoj v podobě školení, interních i externích, nejen v oboru cukrařiny,
  • teambuildingy, cesty do zahraničí, cukrářské veletrhy a podobně,
  • stravné 75 Kč/směnu,
  • navýšení mzdy za odpracované roky,
  • výplatu kdykoliv přes aplikaci Advanto,
  • smlouvu na dobu neurčitou,
  • práce v menším kolektivu,
  • 30 % zaměstnaneckou slevu na produkty,
  • Multisport kartu a mobilní paušál za zvýhodněnou cenu.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj profesní životopis a fotografie vašich dortů, tartaletek, makronek anebo jiných cukrářských výrobků na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!