Šéf barman – 4* hotel, Šumava

Pro nově zrekonstruovaný 4* hotel na Šumavě, hledáme energického a kreativního Šéf barmana, který se plnohodnotně postará o hladký provoz lobby baru včetně vedení malého týmu barmanů. Letní terasa a zrenomované prostory baru s kapacitou okolo 70 míst nabízí hostům komfortní odpočinek při posezení dobré kávy či koktejlu.

Ideálním profilem je pozitivně naladěný kandidát, kterému nejsou cizí personální záležitosti (nábor barmanů, rozpis směn, efektivní vedení, motivace apod.), ale ani zachování své profi barmanské tváře se smyslem pro kreativitu.

Náplň práce:
– úspěšné vedení malého týmu (cca 4 barmani), zaškolení, motivace,
– personální záležitosti – nábor, rozpisy směn, vedení docházky,
– vyhledávání nejvhodnějších dodavatelů a jednání s nimi, zajištění objednávek,
– kontrola skladových zásob, zpracování inventur,
– zodpovědnost za dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů (HACCP, BOZP),
– tvorba barového menu a jeho pravidelná obměna,
– práce s pokladnou, vyúčtování, uzavírky,
– hmotná zodpovědnost za finanční prostředky,
– reporting F&B manažerovi.

Požadavky na uchazeče/ku:
– ukončené středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou,
– zkušenosti s vedením malého týmu barmanů,
– znalost angličtiny a němčiny na komunikativní úrovni,
– aktivní přístup k práci, kreativní mysl,
– profi vystupování a vzhled,
– komunikativní osobnosti, zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:
– zajímavé fin. ohodnocení,
– příjemné bonusy ve formě slevy na služby/výrobky,
– zajištěné ubytování, stravování zdarma,
– stabilní zaměstnání České firmy.

Jestliže máte týmového ducha a rádi se pouštíte do nových výzev, kontaktujte nás na job@dream-job.cz a přiložte k mailu své CV! Těšíme se na Vás