Samostatná účetní – hotelová společnost, Praha

Pro našeho klienta, kterým je etablovaná hotelová společnost působící v rámci celé České republiky, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ.
Místem pracoviště a zároveň sídlem společnosti je známý 4* hotel ve velmi dobře dostupné lokalitě nedaleko Pražského hradu.

Očekáváme:
vzdělání ekonomického směru, profesní praxi min. 5 let,
 zkušenost se samostatným vedením účetnictví pro středně velkou společnost,
adekvátní orientaci ve všech základních oblastech účetnictví (majetek, DPH, odpisy, daně z příjmu, sklady atd.),
pokročilou znalost MS Office,
 zodpovědný a pečlivý přístup k práci,
znalost ekonomických softwarů pro účetnictví.

Náplň práce:
účtování dokladů (faktury přijaté, faktury vydané, pokladní doklady, ostatní závazky, převody, interní doklady, banka atd.),
vytváření příkazů k úhradě,
komunikace s odběrateli a dodavateli,
komunikace s auditory, úřady a institucemi dle instrukcí vedení společnosti,
spolupráce při vedení účetního auditu,
spolupráce na projektech souvisejících s účetnictvím,
spolupráce při tvorbě interních reportů, statistik, daňových přiznání atd.

Nabízíme:
zázemí stabilní a stále expandující společnosti,
odpovídající podporu týmu a komfortní pracovní prostředí ve 4* hotelu,
firemní benefity a adekvátní finanční ohodnocení.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, za zaslané CV na: job@dream-job.cz předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.