Sales Manager – nový hotelový projekt, Praha

Praha

V srdci Žižkova finišuje prvotní část nového projektu, za kterým stojí stabilní česká značka. V minulých měsících došlo k významné rekonstrukci dlouhodobě fungujícího hotelu s rozšířením kapacit o vedlejší budovu, kde v těchto dnech startuje zcela nový provoz. Pro úspěšný rozjezd ubytovacích částí v nové podobě (3* a 4* ) s možným využitím krásných konferenčních místností (60/30/15), hledáme energického a samostatného Sales Managera. Jedná se o nekorporátní prostředí a nový produkt, kde bude potřeba především ochota zapojit se aktivně do celkového nastavování procesů a umět reagovat na měnící se potřeby trhu.

Co Vás čeká:
•  úzká spolupráce s GM – nastavení a rozvoj obchodní / marketing strategie,
•  pravidelná komunikace se stávajícími klienty a akvizice nových – zaměření na korporátní sféru,
•  aktualizace klientských dat, forecasty, tvorba nabídek, obchodní jednání, reporting výsledků,
•  velký prostor pro vlastní nápady a nebyrokratické prostředí pro jejich svižnou realizaci.

Co bude potřeba:

akční a komunikativní osobnost, reprezentativní jednání a chuť pracovat samostatně,
min. středoškolské vzdělání, ČJ a AJ na velmi dobré úrovni,
• praxe v aktivním salesu min. 2 roky – orientace na pražském hotelovém trhu,
kreativita a organizační schopnosti (výhodou zkušenosti s Event managementem)
smysl pro týmovou spolupráci, férovou komunikaci i zaměření na výsledky.

Nabízíme:
možnost být u rozjezdu nového produktu a stát se důležitou posilou nového týmu,
zázemí stabilní společnosti, profesionální a lidský přístup kolegů i vedení, žádná nuda,
HPP, adekvátní fixní finanční ohodnocení a velmi příjemné pracovní prostředí s fajn benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět a budeme se těšit na CV zaslané na: job@dream-job.cz Děkujeme!