Sales Manager MICE – 4* hotel, Praha

Pro oslnivé místo, kde se historie pojí s modernou, hledáme schopného pracovníka na pozici Sales Manager MICE, který svým úspěšným počinem nabídne klientům nezapomenutelné příležitosti nevšedních zážitků.
Využitím kombinace novodobých velkokapacitních prostorů a atmosféry staré Prahy našim zákazníkům dlouhodobě poskytujeme zázemí prvotřídní kvality. Prostředí hotelového resortu nabízí dech beroucí výhled na panorama malebného hlavního města, jehož dominantu tvoří okouzlující komplex Pražského hradu.

Náplň práce:
komplexní organizace událostí nejrůznějších typů – svatby, konference, eventy, obchodní jednání, schůzky…,
aktivní vyhledávání a přímé oslovování nové klientely na trhu,
plánování, porovnávání a konečná finalizace rozpočtu,
iniciativní zapojení do vytváření obchodních plánů a strategií podle požadavků cílového trhu,
získávání nových akvizicí,
marketingové aktivity s využitím sociálních médií,
častá reprezentace hotelové společnosti na důležitých událostech.

Požadujeme:
minimálně 2 roky praxe na totožné pozici (případně práce koordinátora či pasivní sales),
zkušenosti z práce v eventové agentuře značnou výhodou,
povědomí o prodeji a nabídce služeb,
výborná znalost anglického i českého jazyka slovem i písmem,
skvělá kondice a orientace v terénu,
otevřenost, smysl pro empatii a orientace na detail,
perfektní komunikační schopnosti i odhodlání vyjednávat,
odolnost vůči stresovým situacím.

Nabízíme:
pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
aktivní podíl na zajímavých projektech celosvětového rázu,
prostředí silně prosperující a stabilní společnosti.

Nástup: ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs