Sales Manager Corporate – 4* hotel, Praha

Naším klientem je úspěšná tuzemská hotelová síť provozující známé hotely v Praze a v Českém Krumlově. Pro posílení obchodního týmu jejich kapacitně největšího hotelu, hledáme kandidáta/ku na pozici Sales Manager Corporate s předchozí adekvátní praxí na obdobné pozici. Hotel disponuje velkorysou kapacitou (přes 500 pokojů) a nabízí výborné zázemí pro korporátní klienty, pořádání velkých eventů a kongresů, ale také nadstandardní nabídku sportovních a leisure aktivit ve spojení s vysokou úrovní služeb.

Náplň práce:
 aktivní prodej hotelových kapacit a doplňkových služeb korporátní klientele,
 práce s interní databází, update kontaktů a správa corporate accounts,
• týdenní reporting a pravidelné vyhodnocování plánovaných prodejů nadřízenému manažerovi,
 příprava měsíčních statistik prodeje svěřeného segmentu, forecast na následující období,
 vyjednávání smluvních podmínek ke spokojenosti klienta i hotelu,
 osobní schůzky mimo hotel a pravidelný aktivní sales (cca 20 hovorů týdně),
 příprava speciálních balíčků a nabídek pro cílovou skupinu, administrativní agenda,
 site inspections s klienty, orientace na plnění potřeb klientů,
 roční a měsíční akční a marketingový plán s cílem maximalizovat prodej v rámci svěřeného segmentu.

Požadavky:
 předchozí zkušenosti z obdobné obchodní pozice,
 výbornou znalost Aj, další jazyk výhodou,
 min. středoškolské vzdělání,
 znalost 4* prostředí a odpovídajícího servisu,
 odpovědný a pozitivní přístup k práci s chutí ovlivnit výsledky své práce,
 reprezentativní vystupování a komunikační vyzrálost.

Nabízíme:
 zázemí silné společnosti a příležitost pro další kariérní růst,
 zvýhodněné cena sportovních služeb hotelu, dotované stravování, možnost parkingu, vlastní vzdělávací akademie atd.,
 pracoviště s dobrou dopravní dostupností nedaleko centra Prahy,
 HPP s adekvátním finančním ohodnocením + bonusy.

Pokud Vás zajímá více informací o pozici, kontaktujte nás telefonicky na 773 565 896 nebo emailem na job@dream-job.cz. Tým Dream Job.