ikona-pozice-sales_representative

Sales & Event Manager – 5★ luxury hotel resort, Praha

Praha
Pro vysoce hodnocený a dobře známý 5★ hotelový resort, hledáme zkušeného Sales & Event Managera, který se zapojí do týmu profesionálů a stane se významným členem luxusního hotelového letoviska s centrálou v Praze.
Jazykové dovednosti
Angličtina

Náplň práce:

  • Kompletní činnosti související s obchodním odd. – rozvíjet a udržovat silné vztahy a loajalitu s klienty,
  • pravidelná komunikace se stávajícími klienty a akvizice nových – zaměření na korporátní sféru, cestovní kanceláře, zájezdy a další,
  • vybudovat silnou pozici hotelu na místním trhu, dosahovat měsíčních špičkových cílů a zvyšovat podíl na trhu,
  • plánování, koordinace a řízení všech činností souvisejících s eventy,
  • spolupráce na bezproblémové realizaci akcí s ostatními kolegy,
  • vyhodnotit potenciální obchodní příležitosti pro hotel, nastavit správnou prodejní strategii, zlepšit výsledky,
  • rozvoj obchodních strategií, péče o klientské portfolio,
  • efektivně využívat všechny systémy a obchodní nástroje na maximální kapacitu, včetně reportingu a předpovědí,
  • spolupráce s marketingovým a finančním oddělením.

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici v hotelovém salesu a event managementu,
  • reprezentativní vystupování a aktivní přístup k obchodu,
  • kandidáta/ku s výbornou AJ a ČJ na velmi dobré úrovni (zahraniční zkušenosti jsou vítány),
  • profesionála/ku s výbornými komunikačními a prezentačními schopnostmi,
  • organizačně zdatného člověka se smyslem pro detail,
  • flexibilitu a ochotu cestovat v rámci náplně práce,
  • zodpovědného a spolehlivého člověka, týmového hráče, jehož vysoká úroveň služeb je pro něj standardem.

Nabízíme:

  • HPP, adekvátní finanční ohodnocení + bonusy,
  • profesionální a lidský přístup kolegů i vedení,
  • silné zázemí a podporu stabilní hotelové společnosti.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email job@dream-job.cz