ikona-pozice-marketing

Rooms Division Manager, apartmánový řetězec – Praha

Praha
Nabízíme manažerskou pozici pro více objektů, kde je kladen důraz na nastavení a plnění důrazů, leadership a kladné zpětné vazby od klientů.

Náplň práce:

– Spolupracovat s FOM na jednotlivých budovách v apartmánovém řetězci a pomáhat řešit případné výzvy
– Sledovat hodnocení služeb od návštěvníků, vyhodnocovat zpětné vazby
– Pomáhat nastavit a aplikovat standardy společnosti
– Garantovat kvalitu poskytovaných služeb dle standardů společnosti
– Pomáhat nabírat a zaškolovat nové zaměstnance
– Podílet se na výběru dodavatelů

Požadavky:

5 let praxe na FOM či rooms division v hotelu
– Zkušenost v zahraničí, nebo v mezinárodním řetězci
– Vysokoškolské vzdělání velkou výhodou
– Schopnost vést tým lidí, dávat zpětné vazby, případně dělat i těžká rozhodnutí
– Strukturovanost, administrativní zdatnost

Nabízíme:

Práci v centru Prahy
– Zajímavé platové ohodnocení a bonusy
a další…

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, prosím zašlete vaše CV na pavla@dream-job.cz

Budeme se těšit.