Revenue Manager/Zástupce GM – 4* hotel, České Budějovice

Nabízíme velmi pěknou příležitost pro hospitality manažera/ku s širším přesahem, který přivítá pestrou kombinaci práce a je připraven stát se zodpovědným č. 2 pro vedení úspěšného 4* hotelu s dlouholetou tradicí v centru naší krásné jihočeské metropole. Najdete zde rodinnou atmosférou i stabilní zázemí, kde je dlouholetá spolupráce standardem pro celý tým. Vaším úkolem bude postarat se o celkové vedení Rooms Division (recepce, housekeeping, rezervace, údržba) i o aktivní Revenue management, průběžně pracovat na dalším upgradu služeb a udržovat dlouhodobě silnou pozici hotelu na trhu. Historická budova na náměstí, které ročně navštíví tisíce hostů od nás i ze zahraničí, je součástí jedinečné místní architektury a nabízí komfortní ubytování (150+ hostů) i oblíbenou restauraci, která se významně podílí i na celkových tržbách.

Náplň práce:
Rooms Division – samostatné řízení recepce, rezervací, housekeepingu, údržby,
• Revenue management  – forecasty, nastavení prodejní strategie, optimalizace obsazenosti, práce s channel managerem atd.,
motivace týmu – podpora positive guest experience, adekvátní řešení případných stížností,
• spolupráce na tvorbě budgetu, udržení plánovaných nákladů a plnění cílů,
kontrola interních standardů a odpovídající kvality služeb,
• přehled o stavu vybavení, zajištění nutných oprav atd.,
pravidelná komunikace s hosty, dodavateli i celým týmem,
• reporting a zastupování Ředitele hotelu v době jeho nepřítomnosti.

Požadujeme:
předchozí zkušenosti s vedením menšího týmu v hotelovém provozu (FO, Rezervace, Revenue, Operations)
• pozitivní a vyzrálou osobnost, analytické myšlení a ekonomický přehled,
min. SŠ vzdělání, perfektní ČJ + ideálně NJ (převažující u hostů) nebo AJ
• profesionální vystupování, rozhodnost a přirozený smysl pro pořádek i detail,
chuť být součástí stálého týmu dlouhodobě úspěšného podniku a přidat mu své know-how.

Nabízíme:
zodpovědnou manažerskou roli s velmi pěkným finančním ohodnocením,
zázemí etablovaného provozu, stabilitu, fér kolegy a slušné majitele,
komfortní pracovní i životní prostředí, možnost další vlastní realizace.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.