Restaurant Manager – zážitková gastronomie, Praha

Praha

Pro jedinečný fine food koncept, který je pilotním gastro projektem známého hotelového brandu, hledáme pozitivně smýšlejícího F&B profesionála na pozici Restaurant Manager. Tento člověk by měl přinést do týmu správnou energii a leadership, kterým bude dále rozvíjet svůj tým. Pokud máte adekvátní zkušenost s kvalitní gastronomií a vedením týmu, jste rozumně kreativní a nebojíte se převzít zodpovědnost za úspěšný rozvoj nového projektu, dejte nám o sobě vědět. Zahraniční zkušenosti jsou zde vítány!

Co bude Vaším úkolem:
zajištění bezproblémového provozu a rozvoje služeb tím správným směrem,
• dohled nad dodržováním vysokých standardů, které jsou pro hosty i stávající tým samozřejmostí,
 vedení a motivace kolegů, podpora pozitivní atmosféry, plánování směn, trénink,
spolupráce na nabídce se skvělým šéfkuchařem – fokus na čerstvost a kvalitu všech surovin,
 zodpovědnost za kvalitní servis, pozitivní PR značky, budování dlouhodobé důvěry,
koordinace skladového hospodářství, komunikace s dodavateli a s centrálou společnosti,
zapojení vlastních nápadů do celkové podoby konceptu, zodpovědnost za výsledky a optimalizaci nákladů.

Požadujeme:
• prokazatelnou praxi z fine diningu a samostatného řízení provozu min. 3 roky,
• znalost AJ na výborné úrovni, stejně tak i ČJ, aktivní znalost MS Office,
rozhodnost, organizační dovednosti, smysl pro detail, zájem o moderní trendy,
• reprezentativní vystupování, přirozenou autoritu a drive.

Nabízíme:
velmi pěkný projekt, zázemí a podporu silného brandu, HPP na dobu neurčitou,
odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy a příjemné firemní benefity,
• možnost realizovat své nápady při rozvoji konceptu, sehraný tým a nekorporátní prostředí.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a kvalitní gastronomie je pro Vás více než jen práce, neváhejte nás kontaktovat na job@dream-job.cz,
děkujeme!  Dream Job tým