Resident Manager – nový wellness resort, západní Čechy

regiony

Obsazujeme pozici Resident Manager pro nový, jedinečný hotelový projekt uprostřed nedotčené přírody Českého lesa spojující nejvyšší komfort ubytování s respektem k místnímu prostředí. Jedná se o nově zrekonstruovaný wellness resort, za kterým stojí úspěšný investor a nabízí možnost ubytování v designových apartmánech ideálních pro páry, rodinné pobyty i skupinové akce a svatby (celková kapacita cca 150 osob). V okolí naleznete nekonečné lesní scenérie, které plynule navazují na šumavské pohoří, vlastní rybník s možností koupání i nespočet cyklistickým a turistických tras pro milovníky aktivního odpočinku. Respekt k lokalitě se odráží nejen na architektonickém řešení projektu, ale i na nabídce místní kuchyně, kde si vychutnáte kvalitní gastronomii se zaměřením na lokální suroviny od místních dodavatelů.

Co bude Vaším úkolem:
celkové personální a provozní řízení resortu, zajištění nejvyšší úrovně zákaznického servisu,
zodpovědnost za výsledky – optimalizace nákladů, plnění HV, revize procesů,
aktivní leadership – schopnost určit priority a komunikovat je dále, podpora rozvoje týmu, nábor, hodnocení…
úzká spolupráce s investorem / přímý reporting, jednání s obchodními partnery atd.
podpora pozitivního PR – důvěra ke značce směrem ven i dovnitř, budování silné pozice na trhu.

Co je pro tuto roli potřeba:
vyzrálá a organizovaná osobnost, hospitality background – manažerská pozice min. 5 let,
komplexní ekonomický přehled, znalost německého jazyka na aktivní úrovni, orientace v platné legislativě a nových technologií,
chuť zapojit se aktivně do dalšího rozvoje jedinečného projektu i ochota pracovat a žít v přírodě.

Co vám můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli s prostorem pro samostatnost a vlastní iniciativu,
motivovaný tým, stabilitu úspěšné rodinné společnosti s propracovanou interní strukturou a jasnými plány,
dlouhodobou spolupráci, férový přístup, HPP, velmi dobré platové ohodnocení s výkonnostními bonusy,
bydlení v lokalitě, služební vůz i pro soukromé účely, 5 týdnů dovolení a další příjemné benefity.

Nástup: dle dohody

V případě, že je změna prostředí aktuální a máte za sebou prokazatelné výsledky, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job