Resident Manager – apartmánový hotel, Praha

Obsazujeme pozici Resident Manager pro vedení menšího a velmi příjemného APT hotelu v centru Prahy, který čeká restart provozu pod novým brandem. Jedná se o ideální lokalitu se skvělou dostupností k nejznámějším turistickým cílům.
K dispozici budou hostům kvalitně vybavené APT, hotelový servis a příjemná tradiční restaurace. Tato role čeká na pozitivního člověka, který ji přijme jako výzvu a posun ve své kariéře dál.

Co bude Vaším úkolem:
zajištění celkového provozu, spolupráce na openingu a náboru týmu,
reporting na centrálu společnosti, nastavení standardů služeb, individuální přístup k péči o klienty,
zabezpečení dodržování platné legislativy i celkové efektivity práce,
hledání řešení pro průběžné vylepšování služeb a servisu, kontrola výsledků,
• motivace a podpora týmu, hodnocení, školení.

Co je potřeba:
zkušenosti z manažerské pozice v hotelu min. 3 roky / Rooms Division, Operations – nikoliv F&B,
min. středoškolské vzdělání, AJ na výborné úrovni a perfektní ČJ,
ekonomický přehled, zkušenost s náborem týmu, orientace na současné trendy a moderní technologie,
rozhodovací schopnosti a jednání s chladnou hlavou i pod stresem,
znalost práce s hotelovými softwary,
vyrovnaná osobnost se schopností jít příkladem.

Nabízíme:
finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, HPP na dobu neurčitou, stabilní zázemí,
benefity do výše 30.000 Kč ročně, podpora dalšího kariérního posunu,
profesionální vedení silné společnosti a velmi příjemné pracovní prostředí, které budete vytvářet.

Nástup: 04/2022

V případě, že je pro Vás změna aktuální a naše nabídka Vás zaujala, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV v Aj na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job