ikona-pozice-reservation_manager

Resident Manager – 4★ hotel, Mariánské Lázně

regiony
Pro prestižní 4★ hotel v Mariánských Lázních hledáme zkušeného a motivovaného Resident Managera. Tato pozice představuje výjimečnou příležitost pro jednotlivce s vynikajícími manažerskými schopnostmi a vášní pro služby. Jako Resident Manager budete mít klíčovou roli v zajišťování vysoké úrovně servisu a komfortu pro klienty hotelu, budete reportovat řediteli hotelu a zastupovat jej v jeho nepřítomnosti.
Dosažené vzdělání
(ideálně) vysokoškolské vzdělání
Jazykové dovednosti
Angličtina / němčina, čeština

Náplň práce:

  • Celkové personální a provozní řízení hotelu, zajištění perfektní úrovně zákaznického servisu,
  • odpovědnost za výsledky – optimalizace nákladů, revize procesů, hodnocení internetu,
  • aktivní leadership – schopnost určit priority a komunikovat je dále, podpora rozvoje týmu, nábor, hodnocení,
  • úzká spolupráce s obchodními partnery,
  • podpora PR – důvěra ke značce směrem ven i dovnitř, budování silné pozice na trhu.

Požadujeme:

  • Zkušenosti z manažerské pozice v hotelu min. 3 roky / Rooms Division, Operations, DOS, F&B,
  • ideálně vysokoškolské vzdělání, perfektní čeština a velmi dobrá angličtina či němčina,
  • ekonomický přehled, zkušenost s náborem týmu, orientace na současné trendy a moderní technologie,
  • rozhodovací schopnosti a jednání s chladnou hlavou i pod náporem,
  • znalost práce s hotelovými softwary.

Nabízíme:

  • Zodpovědnou manažerskou roli s prostorem pro samostatnost a vlastní iniciativu,
  • motivovaný tým, stabilitu úspěšné společnosti s propracovanou interní strukturou a jasnými plány,
  • dlouhodobou spolupráci, férový přístup, HPP, velmi dobré platové ohodnocení,
  • a další příjemné benefity.

Nástup: ASAP

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email job@dream-job.cz.