ikona-pozice-reservation_manager

Reservations Supervisor – zahraniční hotelový resort, Praha

Praha
Pro našeho klienta – luxusní hotelový resort v zahraničí – hledáme Reservations Supervisora do pražské kanceláře. V dané pozici budete mít na starosti zajištění bezchybného chodu rezervačního oddělení, řízení a optimalizaci rezervačních procesů a systémů, a správu a využití rezervačních systémů.
Jazykové dovednosti
Anglický jazyk

Náplň práce:

  • Zajištění bezchybného chodu rezervačního oddělení,
  • řízení a optimalizace rezervačních procesů a systémů,
  • zodpovědnost za správu a využití rezervačních systémů (OTA, Fidelio),
  • podílení se na náboru kolegů, motivování a support rezervačních agentů  v týmu,
  • spolupráce s obchodním oddělením.

Požadujeme:

  • Min. 2 roky zkušeností na pozici Reservations Supervisor v 5hvězdičkovém hotelu,
  • skvělá organizace práce, flexibilita, pečlivost, samostatnost, manažerské dovednosti,
  • strategické myšlení a rychlé rozhodování,
  • příjemné a profesionální vystupování,
  • chuť učit se novým věcem,
  • výborná znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou,
  • znalost OTA systémů (Booking.com, Expedia) a dalších online systémů je výhodou,
  • znalost hotelového rezervačního systému Fidelio výhodou.

Nabízíme:

  • Podpora silné a stabilní společnosti,
  • moderní kanceláře na Praze 1,
  • služební cesta do zahraničí do místa resortu,
  • příspěvek na stravenky,
  • vzdělávací kurzy,
  • zlevněné cestování v rámci sítě Design Hotels,
  • dobré finanční ohodnocení,
  • příjemný mezinárodní kolektiv,
  • další benefity.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!