Ředitel – lázeňský hotel, Mariánské Lázně

Do nově zrenovovaného lázeňského hotelu v Mariánských Lázních hledáme schopného ředitele, který svou prací dokáže udržet chod resortu a kvalitu služeb na maximálně profesionální úrovni. Součást vybudovaného komplexu tvoří ojedinělý balneo provoz, jehož využitím nabízíme klientům nadstandardní služby napomáhající zdravému životního stylu. Naši stálou klientelu představují zvláště návštěvníci z Německa, kteří zde nejčastěji volí možnost týdenních pobytů. Půvabné prostředí hotelu doplňuje i rozsáhlý golfový resort či překrásné relaxační wellness centrum. Malebné město obdařené léčivými prameny a okouzlující atmosférou však nabízí mnohem více…

Náplň práce:
zajištění provozu a hospodářských výsledků hotelu,
komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C),
zodpovědnost vůči finančním prostředkům,
rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
organizace a nepřetržitá koordinace činností veškerých zaměstnanců,
motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu,
spolupráce s externími dodavateli,
zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu.

Požadujeme:
zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici operations /F&B/ sales v hotelovém provozu,
perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem,
německý či ruský jazyk podstatnou výhodou,
základní ekonomický přehled současného trhu,
vysokoškolské vzdělání značnou výhodou,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
komunikační a argumentační dovednosti,
strategické i analytické myšlení,
výborné prezentační dovednosti,
kritický pohled i smysl pro detail,
organizační schopnosti na profesionální úrovni.

Nabízíme:
velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
příjemné zázemí profesního řetězce,
možnost ubytování.

Nástup: ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs