Ředitel/ka – kongresový hotel, Morava

Nabízíme novou manažerskou příležitost a hledáme hospitality profesionála na pozici Ředitel/ka pro kongresový hotel, který svou kapacitou patří mezi největší na Moravě. Hostům je k dispozici široká nabídka a variabilita konferenčních prostor pro stovky hostů, kvalitní technické zázemí vyhovující všem současným trendům a dostatečnou ubytovací kapacitu. Hotel prošel modernizací a poskytované služby jsou na vysoce profesionální úrovni. Hledáme schopného leadera, který bude aktivní součástí dalšího upgradu a bude svůj tým motivovat a podporovat. Jedná se o náročnou operativu a je zde potřeba především silný F&B background.

Náplň práce:
kompletní odpovědnost za chod celého hotelu, zajištění bezproblémového provozu,
zodpovědnost za finanční prostředky – optimalizace nákladů, maximalizace HV,
strategie z hlediska příjmů a výdajů, krátkodobých i dlouhodobých,
• budgeting a pomoc při tvorbě a plnění rozpočtových strategií,
• určování priorit, rozdělování úkolů, celková koordinace týmu,
aktivní motivace kolegů, podpora rozvoje i jejich pravidelné hodnocení,
podpora pozitivního vnímání značky: spolupráce na marketingu a propagaci,
jednání s externími dodavateli i centrálou společnosti, reporting výsledků atd.

Požadujeme:
5 let zkušeností z manažerských pozic v rámci většího hotelového provozu (Director of Operations, Hotel Manager, F&B Director atd…),
perfektní znalost českého i anglického jazyka slovem i písmem,
celkový ekonomický přehled, orientace na současném trhu, prokazatelné výsledky,
vysokoškolské vzdělání a zahraniční zkušenosti výhodou,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
• komunikační a argumentační dovednosti,
strategické myšlení, perfektní organizační schopnosti.

Nabízíme:
stabilní zázemí stále rostoucí společnosti,
vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti,
adekvátní platové ohodnocení,
manažerské bonusy, firemní benefity,
podporu profesionálního vedení.

Nástup: dle dohody

V případě, že Vás nabídka oslovila a můžete nabídnout adekvátní zkušenosti, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs