Ředitel/ka hotelového komplexu – střední Čechy

Pro našeho klienta, hotelový komplex s ubytovací kapacitou 200 lůžek v různých kategoriích pokojů (4*,3*,2*), hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Ředitelka / ředitel hotelu. Komplex je umístěn ve středních Čechách, nachází se zde nové wellness centrum s venkovním bazénem, sportovním hřištěm a koňskými výběhy.Klient také provozuje farmu, díky které mají klienti možnost ochutnat i místní bio produkty.

Náplň práce:
• aktivní podílení se na chodu hotelu a jeho správa,
• kontrola jednotlivých středisek,
• zajištění obchodních aktivit,
• pozitivní marketingové a PR aktivity,
• vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření,
• rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
• nábor, vedení a motivace zaměstnanců.

Požadujeme:
• zkušenosti min.5 let v obdobné pozici (DOS, GM),
• komunikativní znalost anglického jazyka,
• orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
• přirozený respekt a autorita,
• schopnost vést a motivovat tým,
• samostatnost a rozhodnost.

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení,
• firemní benefity,ubytování,
• možnost seberealizace,
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
• zázemí silné a stabilní hotelové společnosti.

Nástup: dohodou

Kontakt: Pavla Hodinková
E-mail: pavla@dream-job.cz