Ředitel/ka – 4* hotel, východní Slovensko

Kraj východního Slovenska nabízí mnoho ukázkových míst, jak strávit aktivní dovolenou. Pro zrenovovaný 4* hotel s kapacitou cca 100 hostů, kvalitní restaurací a wellness centrem v této lokalitě obsazujeme klíčovou pozici Ředitele. Hledáme kandidáta se zkušenostmi z dané pozice a obchodním backgroundem, který dovede provoz k očekávaným výsledkům ve smluveném časovém horizontu.

Náplň práce:
 kompletní zodpovědnost za hladký provoz hotelu a hotelových středisek,
 péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí,
 plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
 nábor, motivace a vedení liniových manažerů,
 dohled a kontrola nad procesy hotelu,
 pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
 spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
 reporting majiteli.

Požadavky na kandidáta/ku:
 zkušenosti na dané pozici v hotelu (kapacita pokojů 50+) min. 3 roky,
 VŠ vzdělání výhodou, komunikativní Aj,
zkušenosti s implementací online marketingu, propagací hotelu, služeb, tvorbou sezónních balíčku atd.
schopnost flexibilního a efektivního Revenue managementu,
předchozí zkušenost z pozic Sales & Revenue vítána,
orientace na trhu, tvorba obchodní strategie,
schopnost řídit a motivovat šikovný tým zaměstnanců,
 výborné komunikační a vyjednávací schopnosti,
reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
odpovídající fixní finanční ohodnocení + podíl z výsledků,
možnost podílet se na rozvoji zajímavého produktu,
HPP, ubytování a služební vůz možný,
příjemné pracovní prostředí 4* hotelu.

Nástup: dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na životopis zaslaný na: job@dream-job.cz nebo využijte možnosti vyplnit náš on-line formulář. Děkujeme! Tým Dream Job.