Ředitel/ka 4* horského hotelu – Slovensko

Pro našeho klienta, 4* designový hotel nacházející se na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Ředitelka / ředitel hotelu. Hotel nabízí svým klientům velkou ubytovací kapacitu, několik restaurací, rozlehlé konferenční sály a velice příjemné wellness centrum.

Náplň práce:
kompletní odpovědnost za chod hotelu,
kontrola jednotlivých středisek,
pozitivní marketingové a PR aktivity,
vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
nábor, vedení a motivace zaměstnanců.

Požadujeme:
 zkušenosti min.5 let v managementu hotelu,
komunikativní znalost anglického jazyka,
orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
přirozený respekt a autorita,
schopnost vést a motivovat tým,
samostatnost a rozhodnost.

Nabízíme
odpovídající platové ohodnocení,
firemní benefity,
možnost seberealizace,
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
zázemí silné a stabilní hotelové společnosti.

Nástup: dohodou

E-mail: pavla@dream-job.cz