Ředitel – 5* butikový hotel, Karlovy Vary

Pro 5hvězdičkový butikový hotel situovaný v srdci historického centra Karlových Varů hledáme vhodného kandidáta na pozici Ředitel. Půvabnou atmosféru historicky a zároveň moderně laděného prostředí tvoří i jedinečné Spa & Wellness, které návštěvníkům nabízí nepřekonatelný zážitek v podobě využití relaxačních koupelí, masáží či jiných kosmetických procedur.

Pokud disponujete praxí z oblasti Sales, ovládáte perfektně anglický jazyk a láká Vás příležitost práce v lázeňském městě, neváhejte se přihlásit!

Náplň práce:
 zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
 zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
 plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
 komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
 zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
 personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
 motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
 pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
 podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme:
 praxe min. 5 let na manažerské poziciSalesuhotelovém provozu,
 perfektní znalost angličtiny slovem i písmem,
 vysokoškolské vzdělání výhodou,
 komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu,
 zvládání zátěžových i stresových situací, rozhodnost a přirozená autorita,
 komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
 strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail,
 výborné prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
 velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
 příjemné zázemí prosperujícího hotelu,
 podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu.

Nástup: časový horizont nelze nyní upřesnit

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na životopis zaslaný na: job@dream-job.cz nebo vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme.