Ředitel – 4* hotel, Karlovy Vary

Do 4* hotelu v atraktivní lokalitě našeho nejnavštěvovanějšího lázeňského města hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána. Hostům jsou k dispozici prostorné apartmány, nadstandardní wellness zóna, možnost kvalitních lázeňských procedur a vše, co je očekáváno od relaxačního pobytu.

Náplň práce ředitele hotelu:
zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme:
prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu,
znalost anglického a ruského jazyka,
komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu,
vysokoškolské vzdělání značnou výhodou,
rozhodnost a přirozená autorita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail,
výborné prezentační dovednosti,
reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme:
velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
příjemné zázemí prosperujícího řetězce,
podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu,
možnost ubytování.

Nástup: dle dohody

V případě, že splňujete uvedené požadavky, rádi se o Vás dozvíme více a za zaslaná CV na: job@dream-job.cz předem děkujeme!

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs