Recruitment Specialist – Hospitality & Gastro management, Praha

Praha
OBSAZENO

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastrojobs

Přes 10 let se zabýváme náborem profesionálů (střední a top management) v oblasti Hospitality a aktuálně hledáme posilu na pozici Recruitment Specialist. V průběhu let jsme měli možnost spolupracovat s klienty napříč hotelovým trhem, se známými řetězci i menšími, nezávislými hotely, našimi klienty byly/jsou populární podniky domácí gastro scény a stáli jsme také u zrodu řady nových projektů v Čechách i v zahraničí. Ke každému našemu klientovi i kandidátovi přistupujeme individuálně, chceme být spolehlivým partnerem, ctíme absolutní diskrétnost a kvalitní služby jsou pro nás standardem. Pokud je nábor a komunikace s lidmi, i přes mnohá své úskalí, oblastí, která Vás naplňuje, může to být i Váš Dream Job.:)

Nabízíme spolupráci na zkrácený úvazek (ideálně 5 dní v týdnu, 6 hodin denně). Sídlíme v krásné vilce na Praze 8 ve velmi dobře dostupné lokalitě. Možnost kombinace práce z kanceláře a z domova je samozřejmostí.

Náplň práce:
• samostatný náborový proces na přidělené pozice (tvorba inzerce, direct search, selekce, pohovory, doporučení, follow up),
• jednání s klienty ohledně jejich potřeb a preferencí na zadané pozice,
práce s rozsáhlou vlastní databází, sociálními sítěmi a job portály,
spolupráce na správě webu – aktualizace obsahu, sdílení příspěvků atd.

Požadavky:
praxe v recruitmentu / HR (ideálně z oblasti cestovního ruchu) min. 3 roky,
• velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka (jednání v Aj, testování), vysokoškolské vzdělání,
práce je i velmi administrativní, je zapotřebí bezchybné psaní a smysl pro detail,
• zájem pomáhat lidem – naše práce má přesah a ovlivňujeme osudy řady lidí,
preciznost, schopnost dotahovat projekty do konce a nevzdat se, i když je úkol obtížný,
• schopnost pracovat samostatně a stanovovat si správně priority, reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
možnost spolupráce na zkrácený úvazek a zajímavou práci, která má smysl,
• příjemné prostředí, pracovní komfort a zázemí, možnost osobní realizace a využití nápadů,
• férový přístup – reálné KPIs a propracovaný systém bonusů za dobře odvedenou práci,
• fajn benefity – 13. plat při splnění cílů, příspěvek na dovolenou, občerstvení v kanceláři atd.

Nástup – srpen / září 2023

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: pavla@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.