Recruiter – projekt pro hotelový řetězec, Praha

Náš klient přebírá krásnou budovu na Praze 1, kde bude nabírat 20 pozic napříč hotelem. Hotel bude součástí hotelového řetězce, který stále expanduje. Hledáme zkušeného Recruitera, který by se o tento projekt postaral. Může se jednat i o člověka, který pracoval na manažerské pozici v hotelu a sám si nabíral pro své oddělení personál. Měl by mít přehled, co je náplň práce na jednotlivých postech a jaký typ lidí se na danou pozici hodí. Počítáme s projektem na 2 měsíce s možností prodloužení spolupráce. Tuto práci je možné vykonávat i na částečný úvazek nebo při mateřské dovolené. Ideální je administrativní příprava z „home office“ s docházením na pohovory do kanceláře – cca 2 dny v týdnu.

Náplň práce:
přebrání jednotlivých pozic a jejich náplň práce,
příprava inzerce a vybrání vhodných inzertních portálů na každou pozici,
přímé vyhledávání kandidátů na linkedin, v placených database,
práce s firemní databází, zadávání údajů, následný follow up,
komunikace s kandidáty, zvaní na pohovor, vedení pohovoru, zpětné vazby,
vyhodnocení pohovoru, doporučení těch nejvhodnějších,
reportování managementu společnosti o náboru,
sestavení přiděleného týmu, aby k sobě dobře pasoval.

Požadavky:
praxe s náborem na pozici Recruiter, či Manažer v hotelu, jedno na jaké pozici – 3 roky,
přehled v inzertních zdrojích a možnostech vyhledávání uchazečů,
zkušenost s vedením pohovoru, cit pro vyhodnocení profilu
dobré komunikační dovednosti
administrativní zdatnost – pečlivé vedení jednotlivých údajů a správa citlivých dat
velmi dobrá znalost anglického jazyka – budete uchazeče, kteří budou v kontaktu s klienty, prověřovat ze znalosti cizích jazyků

Nabízíme:
velmi pěkné platové ohodnocení a motivační bonus za splnění projektu
pracovní doba dle Vašich možností
zkušenost s vytvořením týmu od A do Z
projektovou práci s možností další spolupráce

Nástup: březen/duben 2022

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, máte pozitivní vztah k recruitmentu a nebojíte se samostatného projektu, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz.