ikona-pozice-general_manager

Quality Manager – hotelový řetězec

Praha, regiony
NOVÉ
Pro prestižní a inovativní hotelový řetězec hledáme Quality Managera. Jste strukturovaný člověk a baví vás vytvářet nové procesy a standardy? Máte zkušenosti se zákaznickým servisem a hledáte novou výzvu v dynamickém prostředí hotelového průmyslu a možnost realizovat své nápady v této rodící se pracovní pozici? Dejte nám o sobě vědět a staňte se tak součástí rozmanitého týmu profesionálů, kteří sdílí vášeň pro pohostinství a závazek k poskytování vynikajících zážitků pro hotelové hosty.

Náplň práce:

  • Nastavovat standardy a procesy, jejich udržení, dohlížení a kontrola,
  • vypracovat brand book pro hotely, jejich standardizace a integrace v nových hotelech v řetězci,
  • společně s interním auditorem hledat cesty zefektivnění,
  • pracovat se strukturou společnosti,
  • sledovat nové inovace na trhu, jejich vyvíjení a implementování,
  • komunikovat s centrálou společnosti.

Požadujeme:

  • Praxi se zákaznickým servisem,
  • zkušenosti z mezinárodního řetězce či korporátu, hospitality zkušenosti nejsou podmínkou,
  • zkušenosti s nastavováním procesů,
  • praxe na obdobné pozici – výhodou,
  • skvělé komunikační a prezentační schopnosti,
  • analytické schopnosti,
  • odolnost vůči stresu a náročných konverzací
  • časovou flexibilitu, samostatnost, stabilitu
  • týmového hráče,
  • aktivního řidiče, kterému nevadí cestování.

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí,
  • práci v hotelovém řetězci s vysokou úrovní služeb,
  • různorodou, kreativní a zodpovědnou pracovní náplň při níž se nebudete nudit,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • široké portfolio zaměstnaneckých benefitů.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!