Provozní ředitel – lázeňský hotel, jižní Morava

Pro lázeňské hotely v regionu jižní Moravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozní ředitel.

Náplň práce:
zodpovědnost za provoz hotelu,
kontrola a zajištění požadované kvality služeb pro hotelové hosty,
administrativa spojená s provozem,
komunikace s klienty a dodavateli,
• kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
řešení operativních problémů v běžném provozu,
• dodržování nastavených standardů společnosti,
nábor, školení a vedení zaměstnanců,
pravidelné reporty vedení společnosti.

Požadujeme:
SŠ vzdělání v oboru,
předchozí zkušenosti na obdobné pozici min. 2-3 roky,
zaměření na lázeňství výhodou,
organizační a komunikační dovednosti,
finanční přehled – plánování, vyhodnocování výsledků, optimalizace nákladů, zkušenost s tvorbou kalkulací,
přirozený respekt a autorita, vedení a motivace týmu,
samostatnost, rozhodnost, loajálnost,
• komunikativní znalost němčiny a angličtiny.

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení,
možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu,
zázemí známé a stabilní společnosti,
• příjemné pracovní prostředí lázeňského střediska.

V případě, že uvažujete o změně a chcete se dozvědět více informací o pozici, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na 773 565 896 nebo emailem na job@dream-job.cz společně s přiloženým CV. Těšíme se na Vás!