Provozní ředitel/ka – reopening menšího řetězce, severní Čechy

regiony

Naším klientem je stabilní skupina, věnující se správě a managementu hotelových projektů pro nezávislé investory. Posouvají standardy služeb v regionech, restartují provozy a nastavují strategie i interních procesy pro jejich úspěšné fungování. Aktuálně hledáme samostatného a zkušeného manažera/ku s komplexním záběrem na pozici Provozní ředitel/ka pro menší hotelový řetězec. Jedná se o komfortní 4* hotely v oblíbených turistických lokalitách a nabízíme atraktivní manažerskou výzvu s potenciálem pro dlouhodobou spolupráci a realizaci.

Co bude Vaším úkolem:
zabezpečení úspěšných re-openingů především po stránce provozní, technické a personální,
implementace standardů, spolupráce na budgetu, fokus na spokojenost hostů,
aktivní leadership – nábor, HR strategie, podpora rozvoje týmů, tréninkové plány, hodnocení,
průběžná kontrola provozů po technické stránce, doporučení k opravám a investicím, reporting,
budování důvěry ke značce směrem ven i dovnitř, posilování pozice na trhu atd.

Co je pro tuto roli potřeba:
organizovaná osobnost, Operations background, komplexní ekonomický přehled a znalost legislativy,
VŠ, prokazatelná zkušenost s celkovým řízením kvalitního produktu, ideálně multiple properties,
nadšení pro nový projekt, chuť cestovat a naplno pracovat nejen z kanceláře, ale i v terénu.

Co můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli a možnost podílet se na rozvoji nového projektu,
prostor pro vlastní organizaci i invence, stabilní podmínky, podporu profesionálního týmu,
HPP, velmi dobré platové ohodnocení s výkonnostními bonusy.

Nástup: dle dohody

V případě, že je změna prostředí aktuální a máte za sebou prokazatelné výsledky, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job