Provozní Manažer/ka – hotelový řetězec, Jeseníky

V půvabné přírodě Jeseníků se nachází místo, kam lidé vyrážejí za odpočinkem prospívajícímu zdraví celého těla. Okolí lesů a lázeňský park jsou přizpůsobené pro zdravotní procházky. Náš klient, zde vybudoval komplex zahrnující pohlazení pro tělo i duši. Pro wellness hotel spojený současně s termálními lázněmi, hledáme Provozního Manažera/ku jehož hlavním úkolem bude koordinace práce stravovacího a ubytovacího úseku. Hotel je součástí hotelového řetězce. Obchodní oddělení se nachází na centrále v Praze. Hotel disponuje cca 50 pokoji, funkčním wellness centrem a samozřejmě restaurací vyhlášenou díky místním specialitám.

Náplň práce:
• zodpovědnost za bezproblémový chod hotelu,
• kontrola a odpovědnost za úsek restaurace a ubytování,
• řešení operativních problémů v běžném provozu,
• kontrola a zajištění požadované kvality služeb pro hotelové hosty,
• dodržování nastavených standardů společnosti,
• nábor, školení a vedení zaměstnanců,
• výběr vhodných dodavatelů a jednání s nimi,
• vedení manažerů jednotlivých úseků hotelu,
• pravidelné reporty vedení společnosti.

Požadujeme:
• prokazatelná zkušenost na manažerské pozici ve 4* hotelu min. 3 roky – ideálně z regionu,
praxe z provozu či na úseku F&B je podmínkou,
• zkušenosti s vedením a zaškolením týmu zaměstnanců,
• zaměření na lázeňství výhodou,
• kladný vztah k přírodě,
• přirozený respekt a autorita,
• cizí jazyk výhodou.

Nabízíme:
• pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti přírody,
• služební byt v prostorách hotelu a služební vůz,
• firemní benefity,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• oblíbený a úspěšný projekt.

Pokud Vás již nebaví městský styl života a chcete zkrátka vyzkoušet něco jiného máte jedinečnou příležitost. Zašlete nám svůj životopis emailem na job@dream-job.cz!