Provozní Manažer Junior – hotelový komplex, Poděbrady

Do oblíbené lokality největších středočeských lázní hledáme aktivního člověka s pozitivním přístupem na pozici Provozní Manažer Junior. Jedná se ideální příležitost pro další kariérní růst v atraktivním lázeňském oboru. Etablovaná společnost nabízí kvalitní zázemí a zaškolení pod vedením Senior Manažera, který Vás připraví na následné vedení skutečně velkého týmu a samostatného řízení svěřených provozů.

Náplň práce:
kontrola správnosti menu, jeho složení a váhy dle receptur a kalkulací,
udržování vysoké kvality poskytovaných služeb,
vykonávání všech standardních procesů spojených s bezproblémovým chodem všech středisek,
zajištění všech provozních činností vedoucích k maximalizaci prodeje a optimalizaci nákladů,
kontrola stavu inventáře, inventarizace, zajištění nákupů – komunikace s dodavateli,
návrhy a realizace strategie směřující ke zvýšení zisku podniku,
aktivní komunikace s klienty i kolegy, řešení případných stížností,
zajišťování a kontrola podkladů pro provozní účetní,
• zabezpečování hygienických a bezpečnostních norem,
vedení a kontrola personálu na základě pravidelných návštěv všech středisek,
zabezpečování maximálního využití personálu, rozpisy služeb, dovolené,
dodržení plánovaného rozpočtu dle instrukcí vedení společnosti,
• hodnocení podřízeného personálu, školení a návrhy osobních ohodnocení.

Nabízíme:
práci v nádherné lázeňské lokalitě,
řadu firemních benefitů,
zázemí stabilní společnosti s tradicí,
adekvátní finanční ohodnocení,
• reálnou možnost profesního růstu.

Nástup možný ihned.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.