Project Manager MICE – pre opening – multifunkční centrum, Praha

Naším váženým klientem je úspěšný investor a developer, který aktuálně v Praze připravuje spuštění zcela nového projektu. Velikostí, variabilitou prostoru a možnostmi celkového využití se zařadí zcela jistě mezi kapacitně největší multifunkční zařízení svého druhu (přes 20 tisíc osob) a nabídne širokou škálu eventových příležitostí.

Pro úspěšnou realizaci každé akce hledáme spolehlivého a akčního člověka na pozici Project Manager. Budoucí „Projekťák“ bude zásadní kontaktní osobou pro klienta s hlavní odpovědností převézt objednávku k úspěšné realizaci.

Náplň práce:
• příprava function sheetu, doladění všech detailů,
• včasná komunikace a koordinace se všemi odděleními,
• kontaktní spolupráce s klienty před, v průběhu i po akci,
• osobní dohled nad celkovým průběhem každé akce,
• vyhotovení závěrečné faktury.

Požadujeme:
• ukončené min. středoškolské vzdělání, perfektní Aj,
• předchozí zkušenost z oblasti eventů (ideálně většího charakteru),
• smysl pro detail, skvělé prezentační a komunikační schopnosti,
• profesionální vystupování, schopnost improvizace a práce pod tlakem,
• skvělý time management, rozhodnost.

Nabízíme:
• zkušenost s openingem a zcela novým projektem,
• správnou míru samostatnosti, silné zázemí úspěšné společnosti,
• adekvátní finanční ohodnocení,
• velký prostor pro osobní růst a seberealizaci.

Nástup: leden 2019
Počet volných míst: 6 – 7

Těšíme se na Vaše zaslaná CV email na job@dream-job.cz!