Osobní řidič – VIP klient, Praha

Pro našeho váženého klienta, majitele a jednatele úspěšné společnosti působící v oblasti cestovního ruchu, hledáme spolehlivého člověka s profesionálním přístupem a prokazatelnou předchozí praxí na pozici Osobního řidiče.
Preferencí je dlouhodobá spolupráce a časová flexibilita s ohledem na průběžně se měnící harmonogram služebních cest. Obvykle se jedná o 3-4 dny v týdnu mimo Prahu, společnost má své hotely napříč ČR.

Náplň práce:
• zabezpečení bezpečné přepravy klienta při jeho služebních cestách,
včasné vyzvednutí na smluveném místě, sledování dopravní situace,
pravidelná kontrola technického stavu vozidla, zabezpečení servisu atd.,
běžná údržba i péče o čistotu vozidla – značka Audi.

Požadujeme:
ŘP sk. B, aktivní profesionální řízení min. 5 let,
• vyrovnanou osobnost, časovou flexibilitu,
předchozí praxe v rámci IZS velkou výhodou,
• technický přehled a perfektní orientační smysl,
• spolehlivost
, loajalitu a diskrétnost,
reprezentativní vystupování,
• ČJ perfektně + komunikativní AJ vítána.

Co můžeme nabídnout:
fajn práci, velmi příjemné pracovní zázemí a stabilitu,
profesionální přístup, slušné a férové jednání,
adekvátní platové ohodnocení dle zkušeností,
dlouhodobou spolupráci.

Nástup – dle dohody

V případě, že se jedná o nabídku, která by pro Vás mohla být tou pravou, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job