Operations Manager – horský hotelový komplex, Hrubý Jeseník

regiony

Pro hotelový komplex uprostřed chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v sousedství populárních horských středisek, hledáme aktivního hospitality profesionála na pozici Operations Manager. Jedná se o oblíbenou lokalitu, kde hosté najdou především dokonalý klid, řadu možností pro outdoor aktivity v létě i v zimě, výborné zázemí pro rodiny s dětmi i teambuildingy.. K dispozici je 200 komfortních pokojů 3* standardu, příjemné wellness, venkovní sportoviště nebo třeba bowling a kulečník…

Co bude Vaším úkolem:
zajištění plynulého provozu na všech hotelových střediscích, koordinace týmu (20+),
úzká spolupráce s GM a jeho zastupování, udržování kvality služeb, individuální přístup k péči o klienty,
zabezpečení a dodržování platné legislativy i celkové efektivity práce, reporting,
hledání nových řešení pro vylepšení služeb i pestrosti nabídky v rámci F&B,
hodnocení a motivace týmu, aktivní podpora kolegů, spolupráce při náboru.

Co je potřeba:
zkušenosti z manažerské pozice v hotelovém provozu min. 3 roky / ideálně F&B background,
středoškolské vzdělání,  AJ na komunikativní úrovni a perfektní ČJ,
ekonomický přehled, zkušenost s vedením týmu i tvorbou plánů,
rozhodovací schopnosti a jednání s chladnou hlavou i pod stresem,
chuť žít a pracovat v přírodě, vyrovnaná osobnost.

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou, stabilní zázemí stále rostoucí společnosti,
benefity do výše 30.000 Kč ročně, využití sportovního areálu
ubytování k dispozici, profesionální vedení a práci doslova uprostřed přírody.

Nástup: dle dohody

V případě, že je změna aktuální a naše nabídka Vás zaujala, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job