ikona-pozice-head_receptionist

Office Manager/ka – Aukční síň

Praha
Pro úspěšnou aukční společnost hledáme kandidáta/ku na pozici Office Manager/ka. Tato společnost má 20letou tradici a je vyhledávaná pro významné aukce známek. Na pozici Office Managera budete mít v kompetenci důležitou aukční administrativu a starost o naše zákazníky (od VIP klientů po nové zákazníky). Jedná se o různorodou práci v atraktivním prostředí (nově zrekonstruovaného) aukčního domu v Dejvicích, Praha 6.

Náplň práce:

  • Zpracování aukčních položek (skenování, focení, digitální úpravy, archivace),
  • příprava zboží pro klienty k osobnímu odběru i pro expedici (Česká pošta, Fedex),
  • klientský servis (osobní, elektronická, telefonická komunikace se zákazníky – aktivní angličtina výhodou),
  • objednávky kancelářských potřeb a zásobování,
  • účast na víkendových osobních aukcích 2x ročně,
  • vedení pokladny, práce s hotovostí,
  • příprava prvotních dokladů pro externí účetní (pokladna, banka, platební karty, faktury vydané, faktury přijaté tuzemské a zahraniční),
  • příprava podkladů k úhradám pro interní účetní,
  • koordinace účetních.

Požadujeme:

  • 5 let praxe na administrativní pozici podmínkou,
  • orientaci na detail, dobré organizační schopnosti, systematičnost,
  • pečlivost a spolehlivost,
  • min. dokončené středoškolské vzdělání,
  • znalost MS Office, psaní všemi deseti výhodou,
  • orientace v účetnictví a daňových postupech výhodou,
  • plynulá angličtina výhodou,
  • zájem o umění či historii výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v netradičním oboru,
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí ( cca 10 kolegů),
  • platové ohodnocení 38.000 Kč + aukční prémie,
  • 4 týdny dovolené,  5 Sick days ( 25 dní),
  • obědy zdarma (po 5 měsíční zkušební lhůtě),
  • penzijní připojištění (po odpracování 12 měsíců).

Věříme, že tato práce dává smysl a můžete zde čerpat novou inspiraci. V případě Vašeho zájmu nám zašlete své CV s profilovou fotografií a motivační dopis na email pavla@dream-job.cz.