Oblastní manažer – síť restaurací, Krkonoše

Do jednoho z našich nejpopulárnějších horských středisek hledáme zkušeného a aktivního manažera, kterému život a práce na horách přináší tu správnou přidanou hodnotu.
Pro vedení a řízení několika provozních středisek (7 dle sezóny) v oblíbených horských areálech, které svým hostům poskytují celoroční vyžití, otevíráme zcela novou pozici do Top managementu provozující společnosti „Oblastní manažer pro síť restaurací“.

Náplň práce:
• vedení a motivace týmu provozních manažerů všech středisek,
• průběžná kontrola a zabezpečení celkové kvality služeb,
• plánování a vyhodnocování celkové obchodní strategie: budget, kalkulace, cen, reporting,
• komunikace s dodavateli, výběrová řízení na nové,
• optimalizace nákladů, vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Požadujeme:
• adekvátní zkušenost s vedením většího týmu na obdobné pozici (f&b manager nebo district manager),
• min. středoškolské vzdělání a komunikativní znalost Aj nebo Nj,
• znalost práce na PC a přehled v kompletní provozní agendě,
• aktivní přístup k práci, organizační a motivační schopnosti,
• řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC,
• chuť být v pohybu: žít a pracovat na horách celoročně!

Nabízíme:
• příležitost k samostatné a odpovědné práci v krásné přírodě,
• pěkné finanční ohodnocení, příspěvek na ubytování,
• zázemí stabilní a známé společnosti,
• možnost nástupu červen 2019.

Těšíme se na Vaše CV s fotkou na job@dream-job.cz.