Obchodní ředitel/ka – lázeňský hotel, západní Čechy

Pro úspěšný lázeňský hotel v západních Čechách hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Obchodní Ředitel/ka. Tato role vyžaduje výbornou orientaci na trhu, schopnost aktivně se podílet na tvorbě inovativních postupů, pružně reagovat na stále se měnící situaci v cestovním ruchu a chuť zapojit se do společných vizí.

Náplň práce:
rozvoj a realizace obchodní strategie hotelu,
dosahování stanovených cílů,
analýza trhu, snaha určit potřeby potenciálního klienta,
• zajištění a tvorba vhodné marketingové propagace,
reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů,
jednání s klíčovými partnery,
zodpovědnost za stanovený rozpočet a jeho udržení,
motivace a vedení obchodního týmu,
reporting managementu společnosti.

Požadujeme:
zkušenost z obchodního oddělení hotelu min. 5 let,
orientace v oblasti lázeňství,
zkušenosti s vedením týmu, motivační schopnosti,
anglický jazyk na výborné úrovni, německý jazyk výhodou,
perfektní komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování,
pozitivní energii a obchodní drive,
samostatnost a rozhodnost, smysl pro detail,
přirozený respekt a autorita.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení,
zázemí etablované značky s tradicí,
krásné prostředí a přátelský profi tým,
firemní benefity.

Nástup: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, budeme se těšit na CV na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job.