Možnost uplatnění pro kandidáty z gastronomie – oblast automotive

Nabízíme příležitost pro kandidáty z řad profesionálů z gastronomie a hotelnictví – pány kuchaře, číšníky, recepční a další, kteří se aktuálně nachází v nepříjemné situaci spojené s limitovanými možnostmi jejich uplatnění na pracovním trhu resp. v jejich oboru. Pokud se nebojíte změny prostředí, můžeme zprostředkovat nový start v oblasti automotive. Spolupracujeme s jedničkou na trhu, která hledá šikovné a spolehlivé posily do výrobních týmů a nabízí velmi solidní podmínky spojené se stabilitou jednoho z nejpopulárnějších zaměstnavatelů u nás. V případě, že by Vás tato možnost zajímala, prosím, neváhejte se na nás obrátit!

Možnosti zařazení a pracovní náplň:

  • montážní práce včetně polohování a lícování na montážní lince vozů,
  • práce na hlavní montážní lince rozdělené na dopravníky (skidový, trnový, podvěsný, pásový),
  • práce na rozdělených předmontážních linkách (kokpit, dveře, podvozek a agregáty, frontend),
  • montážní operace nenáročné na polohování (např. montáž příchytek, zátek, dorazů, nalepování štítků),
  • složitější montážní kompletace vozu včetně polohování, lícování a zajišťování správné funkce (např. montáž vnitřních panelů, montáž držáků),
  • přípravné práce mimo linku pro vychystávání většího sortimentu dílů,
  • zasklívání skla lepením a lícováním,
  • třísměnný režim (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách), rotace na pracovištích.

Co je potřeba:

  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost,
  • chuť do nové práce.

Co můžeme nabídnout:

  • důkladné proškolení po nástupu a veškerá potřebná rekvalifikace,
  • kompletní zaučení, důraz na maximální bezpečnost všech zaměstnanců,
  • náborový příspěvek 12 tis. Kč, min. plat. ohodnocení: 30-35 tis.,
  • roční bonus, 13.plat, dotované ubytování i stravování,
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření,
  • extra výhodný tarif pro volání a data pro Vás i pro rodinu,
  • možnost zajištěné dopravy do Mladé Boleslavy na všechny směny,
  • výhodný pronájem nebo nákup vozu,
  • možnost bezúročné zápůjčky na bydlení (do výše cca 500 tis.),
  • příspěvek na rekreaci, možnost využití firemních zařízení,
  • preventivní zdravotní programy: rehabilitace, očkování, lázně atd.,
  • podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu.

V případě zájmu jsme k dispozici s detaily a předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz , děkujeme! Tým Agentury Dream Job