ikona-pozice-sales_representative

Sales Manager Spa a Leisure – hotelový řetězec, západní Čechy

regiony
Renomovaný hotelový řetězec v Mariánských Lázních hledá talentovaného Manažera prodeje. Na této pozici budete hrát klíčovou roli v rozvoji a zvyšování podílu značky na trhu, se zaměřením na segmenty leisure a SPA. Budete mít příležitost spolupracovat s významnými partnery, účastnit se mezinárodních veletrhů a roadshow, a budovat silné vztahy s klienty na místní i globální úrovni. Vaším cílem bude poskytovat prvotřídní služby a vytvářet nezapomenutelné zážitky pro naše hosty.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za rozšiřování podílu značky v oblasti leisure a SPA,
  • hledání nových potenciálních partnerů a rozvíjení spolupráce,
  • upevňování vztahů s klienty jak na lokální, tak mezinárodní úrovni, s důrazem na korporátní klientelu,
  • prezentování portfolia hotelového řetězce obchodním partnerům a potenciálním zákazníkům,
  • účast na roadshow, veletrzích a fam trips v České republice i v zahraničí,
  • organizace společenských akcí pro klienty,
  • monitorování trendů a analýza konkurenčního prostředí,
  • spolupráce na rozvoji obchodních a prodejních strategií,
  • zpracování obchodních smluv a nabídek, reporting.

Požadujeme:

  • Plynulou znalost němčiny na úrovni C1/C2 a angličtiny na úrovni B2/C1, další světový jazyk je výhodou,
  • minimálně 3 roky zkušeností v podobné prodejní roli,
  • skvělé komunikační, argumentační a prezentační schopnosti,
  • profesionální vystupování a dovednost komunikovat s klienty i kolegy,
  • strategické myšlení a schopnost efektivně spolupracovat v týmu,
  • loajalitu, flexibilitu, spolehlivost a samostatnost,
  • řidičský průkaz skupiny B a aktivní zkušenosti s řízením.

Nabízíme:

  • Práci v hotelovém prostředí s vysokou úrovní služeb a dlouholetou tradicí v hotelnictví, ale i v rozvíjející se společnosti,
  • silné zázemí, stabilitu a pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • dlouhodobou spolupráci a možnost profesního i osobního růstu,
  • a další…

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.