Manažer/ka nákupu – online obchod, Praha

Pro našeho klienta, který expanduje na trhu a aktivně rozvíjí své aktivity v online obchodu nákupu a dodávek přímo k zákazníkům, hledáme  klíčovou pozici Manažera nákupu. Stanete se součástí velmi dynamické společnosti s novými technologiemi.

Náplň práce:
zodpovědnost za strategické plánování, rozvíjení kontaktů s novými dodavateli,
• optimalizace skladových zásob,
snižování nákladů, aktivní vyhledávání nových dodavatelů,
vyjednávání o nejvhodnějších podmínkách, krátkodobých i dlouhodobých,
• vedení středně velkého teamu,
inovativní řešení.

Požadujeme:
zkušenosti min. 3 roky na pozici Manažer nákupu v segmentu FMCG, nákupu potravin,
• proaktivní osobnost, přirozený leader,
ekonomický přehled, orientace na současném trhu i v hospodářské oblasti,
vysokoškolské vzdělání výhodou,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
• komunikační a argumentační dovednosti,
• strategické i analytické myšlení.

Nabízíme:
adekvátní platové ohodnocení,
manažerské bonusy, bohaté firemní benefity

manažerské bonusy, bohaté firemní benefity,
• stabilní zázemí prosperující a expandující společnosti.

Nástup: možný ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs