Manažer horského resortu – nový projekt, Šumava

regiony

Naším klientem je silný český investor, který stojí také za nepochybně velmi perspektivním projektem resortu s běžkařským areálem nedaleko rakouských hranic na Šumavě. Ze současného rodinného podniku s penzionem na kouzelném místě blízko Lipna, kam jezdí čerpat energii a aktivně si odpočinout rodiny s dětmi, páry, sportovci, firmy i školy, vznikne komfortní hotel s přírodním wellness a špičkovými službami. Pro celkové vedení tohoto resortu hledáme zkušeného hospitality profesionála, srdcaře s duší sportovce a ideálně také horala, který převezme zodpovědnost za každodenní provozní řízení všech úseků. Vize projektu mají přesah, při řízení a provozování areálu se investor současně věnujeme i rozvoji regionu při zachování genia loci jedinečné lokality „na konci světa“ s úchvatnými výhledy do Čech i Rakouska.

Co Vás čeká:
komplexní řízení správy a provozu svěřeného objektu,
dostavba části hotelového areálu s přírodním wellness,
optimalizace provozních nákladů, zodpovědnost za hospodářské výsledky,
personální řízení, spolupráce na marketingových a obchodních aktivitách,
podpora pozitivního vnímání značky – zlepšování produktu, služeb,
řízení technického rozvoje, každodenní údržby, oprav a revizí,
komunikace s hosty, partnery i dodavateli, přímé jednání s investorem.

Co bude potřeba:
prokazatelné výsledky z manažerské pozice – hotelový/gastro provoz min. 5 let,
znalost němčiny (+ anglický jazyk výhodou), ŘP skupina B, komplexní ekonomický přehled,
výborné prezentační i argumentační schopnosti, orientace v projektovém řízení vítána,
zodpovědnost, schopnost samostatného jednání i improvizace, časová flexibilita,
pozitivní přístup, obchodní duch a především kladný vztah k přírodě a sportu.

Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení (fix + pohyblivé složka/bonusy ze zisku),
stabilní zázemí (areál je součástí silné firemní skupiny), atraktivní projekt,
• dlouhodobou spolupráci a značnou samostatnost výměnou za zodpovědnost,
kontinuální podporu a přímou komunikaci s investorem,
rychlé rozhodování, férové vztahy a otevřenou komunikaci,
• práci v krásném a klidném prostředí s ubytováním na místě.

Nástup: dle dohody, možný hned

Pokud jste otevřeni relokaci a životu na horách, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz