Manager on Duty – 4* hotel, Praha

Praha

Pro známý pražský 4* hotel s rozsáhlou kapacitou, spadající pod úspěšný český brand, hledáme aktivního mladého hospitality profesionála/ku se zájmem posunout se dál do celkové operativy a obsazujeme pozici Manager on Duty.

Co bude Vaším úkolem:
dohled nad dodržováním veškerých standardů v rámci každodenního provozu napříč všemi středisky,
úzká spolupráce a pravidelná komunikace s celým týmem, s nadřízenými a především s hosty,
průběžná kontrola kvality poskytovaných služeb i celkové prezentace všech liniových zaměstnanců,
zajištění dodržování interních směrnic a všech platných předpisů – hygiena, PO, BOZP…
kontrola prostor hotelu (recepce, haly, ubytovací část, restaurace, zázemí celého hotelu včetně únikových chodeb).

Co je potřeba:
výborné organizační a komunikační schopnosti, zkušenost ze středního managementu v rámci Front Office nebo F&B,
smysl pro detail a orientace na hosta, rozhodnost, pečlivost, empatie, zvládání stresových situací s klidnou hlavou,
schopnost vyhodnocení situace a zajištění adekvátního řešení případných problémů ke spokojenosti hostů,
pokročilá znalost práce s PC (MS Office, Outlook, hotelové systémy), znalost ČJ a AJ na výborné úrovni,
chuť nahlédnout do komplet Operations, všeobecný přehled, pozitivní přístup k práci.

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou, stabilní zázemí stále rostoucí společnosti,
fajn tým, komfortní pracovní prostředí, směny krátký/dlouhý týden,
zajímavou základní mzdu + pravidelné finanční benefity každý měsíc
příjemné firemní benefity – dovolená navíc, 3 sick days, příspěvky na penzijní připojištění,
stravování zdarma, slevy na využívání služeb hotelového Wellness & Fitness centra, Cafeteria atd.

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že je změna aktuální a naše nabídka Vás zaujala, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job