Lékařský ředitel – lázeňské hotely, Mariánské Lázně

Pro luxusní SPA hotely spadající pod úspěšný hotelový brand v našem oblíbeném lázeňském městě hledáme Lékařského ředitele. Vítaná je atestace z RFM, ortopedie, neurologie či interního lékařství. Hosté k nám míří ze všech koutů světa, aby načerpali sílu z léčivých pramenů, proto cílíme na lékaře, který bude schopen všem návštěvníkům poskytnout léčebné procedury dle individuálních potřeb a přání na vysoce profesionální úrovni. Pokud máte kladný vztah k osobnímu jednání při práci s lidmi a láká Vás prostředí lázeňství, budeme se těšit na Vaši reakci!

Náplň práce:
preventivní, diagnostická a léčebná činnost a vedení lékařské dokumentace.
koordinace lékařského týmu, kontroly léčících se hostů a jejich programů,
• výstupní vyšetření léčených hostů, hodnocení efektu podstoupeného léčení,
• účast na odborných školeních, konzultace s kolegy z týmu.

Požadujeme:
Odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
výborná znalost českého jazyka, německý nebo anglický jazyk výhodou,
atestace z RFM, ortopedie nebo neurologie či interního lékařství ideální,
znalost lázeňské péče a problematiky ZP hrazené péče výhodou,
• odolnost vůči stresu, empatické chování, příjemné vystupování,
rozhodovací schopnosti, zkušenost s vedením týmu.

Nabízíme:
zajímavou a samostatnou práci na HPP,
nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy a prémie,
stravování na místě zdarma, možnost ubytování,
mobilní telefon i pro soukromé účely, příspěvek na penzijní připojištění,
účast na odborných akcích v ČR i v zahraničí,
zázemí úspěšné a stabilní společnosti,
velmi příjemné pracovní prostředí.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: pavla@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.