Kuchař/ka – 4* hotel, Šumava

Náš klient, který patří mezi přední hotelové sítě v ČR vlastní několik rekreačních středisek. Jedním z nich je zrekonstruovaný 4* hotel na Šumavě s kapacitou okolo 100 pokojů, 1 restaurací, lobby barem s terasou a bohatým vyžitím aktivního odpočinku.

Do svého kuchařského týmu hledají Kuchaře připraveného učit se vařit z kvalitních surovin českou klasiku. Pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty. Klient nabízí ubytování na místě, zvýhodněné ceny služeb a skvělý tým profesionálů od kterých je radost se učit.

Náplň práce:
 příprava teplých i studených pokrmů podávaných formou bufetu (snídaně, večeře);
 příprava pokrmů pro lobby bar (sendviče, panini);
 zajištění plynulého chodu kuchyně dle platných hygienických a bezpečnostních norem (HACCP, BOZP);
 skladové hospodářství, kontrola nezávadnosti surovin;
 aktivní spolupráce s týmem kuchařů.

Požadavky na kandidáta/ku:
 vyučení v oboru;
 praxe na dané pozici v hotelu velkou výhodou;
 znalost české kuchyně a především zájem o to, učit se;
 smysl pro čistotu a týmový duch;
 ochota bydlet na místě, případně dojíždět denně za prací.

Co klient nabízí?
 odpovídající finanční ohodnocení;
 příležitost pro méně zkušené uchazeče;
 práci v přírodě a sehraném týmu kuchařů.

Pokud Vás zajímá více informací o pozici, jsme Vám k dispozici na emailu job@dream-job.cz kam můžete zasílat i své životopisy. Těšíme se na spolupráci!