Key Account Manager – IT řešení pro oblast Horeca, Praha

Hledáme kandidáta/ku s citem pro obchod a klientský servis na pozici Key Account Manager do týmu etablované zahraniční společnosti se sídlem v Praze, poskytující chytrá IT řešení především pro segment Horeca. Její služby využívají velké mezinárodní řetězce i individuální provozy doslova po celém světě. Funkční a efektivní využití vhodně zvolených softwarů je dnes nutností, produkty i interní komunikace se stále inovují a všechny uživatele je potřeba o novinkách průběžně informovat a pečovat o klientský servis dle nejvyšších standardů společnosti.

Náplň práce:
• péče o stávající klientelu a zároveň rozšiřování portfolia uživatelů v rámci přiděleného regionu,
příprava a organizace webinářů/ školení pro klienty,
implementace prodejní strategienaslouchání potřebám klientů a hledání nejvhodnějšího řešení,
• reprezentace společnosti, schopnost jednat s klienty na nejvyšší možné úrovni,
samostatné vedení jednání, argumentace, uzavírání obchodních dohod.

Požadavky:
• sales personality – zkušenost s prodejem softwarových řešení velkou výhodou, stejně tak i praxe z hotelového prostředí,
• výborné komunikační a prezentační schopnosti, chuť stát se aktivní součástí týmu i pracovat samostatně,
• výborná znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, středoškolské vzdělání,
• přehled v moderních technologiích, uživatelská znalost Fidelio, Opera, MIcros atd.
• řidičský průkaz skupiny B je podmínkou,
• vlastní automobil výhodou,
• cit pro vysokou úroveň klientského servisu.

Nabízíme:
• kompletní zaškolení, podporu vedení i stávajících kolegů,
odpovídající fixní platové ohodnocení,
• atraktivní pozice i pro juniorní kandidáty/ky s potenciálem kariérního růstu,
• kvalitní technická podpora a zázemí stabilní mezinárodní značky, která je významným hráčem na trhu,
• příležitost pro člověka, který přivítá možnost být stále v pohybu a řešit více věcí najednou,
• individuální rozvržení pracovních úkolů, možnost využití home office po zapracování.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV v AJ na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.