ikona-pozice-technical_director

← Zpět

Key Account Manager – IT hotel software společnost, Praha

OBSAZENO
Jazykové dovednosti

Naším klientem je významná zahraniční společnost provozující a spravující hotelové systémy, se sídlem v Praze. Její služby využívají velké mezinárodní hotelové řetězce i individuální provozy doslova po celém světě. Velmi dobře fungující síť hotelového softwaru se stále inovuje a zlepšuje a stávající uživatele je potřeba o všech novinkách průběžně informovat a zachovávat komfort a servis dle nejvyšších standardů společnosti.

Hlavním úkolem na pozici Key Account Managera je především péče o stávající klientelu a zároveň rozšiřování portfolia uživatelů v rámci přiděleného regionu, příprava a organizace eventů pro klienty a implementace prodejní strategie.

Hledáme samostatného člověka z obchodním povědomím, který bude schopen adekvátně reprezentovat etablovanou společnost, vést jednání, uzavírat obchodní dohody. Sales Representative musí rozumět oblasti Sales & Revenue a znát postupy v systémech Opera, Fidelio. Neméně důležitý je také cit pro vysokou úroveň klientského servisu.

Nabízíme: atraktivní juniorní pozici s potenciálem kariérního růstu; příležitost pro člověka, který přivítá možnost netrávit celý den v kanceláři, ale naopak být stále v pohybu; odpovídající platové ohodnocení v souvislosti s úspěšným plněním budgetu; individuální rozvržení pracovních úkolů; zázemí velkého hráče na trhu.

Požadujeme: excelentní komunikační a vyjednávací schopnosti, alespoň 2 roky předchozí praxe v oblasti Revenue/Sales, výbornou znalost Aj i Čj a min.středoškolské vzdělání. Řidičský průkaz sk. B je podmínkou, vlastní automobil výhodou.

Budeme se těšit na odpověď a za zaslané CV emailem na job@dream-job.cz předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job.

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.