Junior Marketing Assistant – centrála v Praze, hotel v Africe

Nabízíme pozici “Junior Marketing Assistant” pro obchodní tým pražské centrály našeho klienta, který provozuje luxusní hotelový resort na stále populárnějším ostrově v Africe. Svým hostům zde nabízí dokonalý relax, nadstandardní komfort i servis na nejvyšší úrovni. Staňte se součástí velmi atraktivního projektu a podívejte se v rámci práce do Zanzibaru.

Co Vás čeká:
social media: správa Facebooku a Instagramu – komunikace s klienty, aktuality, odpovědi na hodnocení, dotazy, průběžná kontrola obsahu,
aktivní spolupráce na přípravě marketingového materiálu včetně tiskových dat – tvorba templates, spolupráce na finální podobě i obsahu (Indesign) letáků a dalších propagačních nástrojů,
objednávky marketingového materiálu (vizitky, korporátní dárky, papíry atd.), komunikace s dodavateli,
webová administrace – aktualizace údajů, doplňování fotografii, kontrola detailů,
spolupráce na přípravě newsletteru a dalších dílčích úkolů dle zadání nadřízeného Managera,
správa PR & Marketing databáze.

Požadujeme:
předchozí zkušenosti z oblasti marketingu – práce se sociálními sítěmi, obecný přehled (ideálně z prostředí mezinárodního hotelu) min. 1 rok,
perfektní Aj + Čj (Fj vítána),
min. středoškolské vzdělání (VŠ výhodou),
smysl pro detail, organizační a komunikační schopnosti,
pozitivní osobnost a chuť dále profesně růst v oblasti cestovního ruchu.

Co můžeme nabídnout:
reálný profesní růst v rámci společnosti,
1x ročně krásná služební cesta v podobě týdenního pobytu na ostrově,
podporu profesionálního týmu fajn kolegů,
férové finanční ohodnocení + čtvrtletní odměny a další příjemné bonusy,
moderní office v centru Prahy 1.

Těšíme se na Vaše CV a že si splníte Váš dream job. Kontaktní e-mail je job@dream-job.cz