Investiční – technický ředitel – 4* hotel, Brno

Pro našeho klienta, velmi příjemný tradiční 4* hotel nacházející se v centru Brna, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Technický ředitel. V hotelu se nachází více jak 200 pokojů i apartmánů, prostorné konferenční sály a wellness zóna s bazénem. Hotel má velké plány s inovacemi a proto hledáme zkušeného kandidáta.

Náplň práce:
kompletní zodpovědnost za technický stav nemovitosti,
řízení údržby budovy a příslušných zařízení,
ovládání technologií budovy,
energetický management budovy,
řízení investičních záměrů,
management životního prostředí,
vedení příslušných evidencí správy objektu (komunikace s dodavateli, úřady),
• vedení týmu údržbářů,
pravidelný report majiteli objektu.

Požadujeme:
ideálně VŠ vzdělání,
• zkušenost na této pozici v hotelu velkou výhodou,
minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici podmínkou,
zodpovědný přístup a časová flexibilita,
výborné organizační a komunikační schopnosti,
týmový hráč, ochota se učit novým věcem.

Nabízíme:
nadstandardní platové ohodnocení,
další firemní benefity,
stabilní pracovní prostředí.

Nástup: dohodou, pozice je nová.

Je to velmi zajímavá pozice pro zkušené Technické manažery/ředitele. Těšíme se na Vaše CVjob@dream-job.cz